Pomoc drogowa całodobowa 24/7

Awaria w czasie jazdy może przydarzyć się każdemu kierującemu – tym którzy z pojazdu korzystają regularnie, jak i tym, którzy swojego pojazdu używają sporadycznie. Zdarzenie drogowe, w której to pojawia się konieczność wsparcia ze strony pomocy drogowej przytrafić się może w najmniej spodziewanym momencie. Dobrze jest mieć przy sobie numer telefonu do wiarygodnej i profesjonalnej firmy, która świadczy takie usługi, która jest w stanie efektywnie i w krótkim czasie rozwiązać zaistniały problem.

Jest wielu, którzy twierdzą, że pomoc drogowa świadczy usługi tylko w zakresie usług lawetą, holowaniem uszkodzonego pojazdu do mechanika. Wachlarz usług firm oferujących pomoc drogową jest jednak bardziej rozbudowany i kompleksowy. Oferują oni kompleksową pomoc w zakresie rozwiązywania różnego rodzaju zaistniałych usterek, ładowania akumulatorów, wymiany kół, dowozu paliwa oraz w okresie zimowym, kiedy pomoc drogowa rozwiązuje problem z odpalaniem pojazdu za pomocą kablami rozruchowych czy innych awarii spowodowanych niskimi temperaturami. Znacząca ilość napraw, które może wykonać profesjonalnie przygotowany pracownik pomocy drogowej, wykonana może być na miejscu awarii, bez holowania samochodu lawetą do warsztatu. Profesjonaliści, którzy są zatrudnieni w naszej firmie, docierają do Klienta ze specjalistycznym sprzętem oraz dysponują doświadczeniem w zakresie mechaniki samochodowej. Eliminacja usterki na miejscu zdarzenia jest komfortowa dla osoby zgłaszające awarie, która zamówiła usługi holowania, jak i ubezpieczyciela, który zobligowany jest do pokrycia kosztów naprawy.

Decydując się na skorzystanie z usług takiej firmy, która zajmie się rozwiązywaniem problemu, który wystąpił na drodze, kieruj się przede wszystkim, jej rozpoznawalnością oraz profesjonalnym podejściem i doświadczeniem. Zweryfikuj, jakie ma opinie w branży, jak również czy klienci darzą ją zaufaniem. Nasza firma oferuje nie tylko profesjonalne usługi, ale dba również o wysokiej jakości obsługę Klienta. Pracujemy siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – jesteśmy dostępni na Twoje potrzeby. Pracujemy również w dni świąteczne – ponieważ awarie na drodze mogą się wydarzyć w każdym nawet najmniej spodziewanym czasie, a my chcemy zaoferować naszym Klientom pomoc o każdej porze dnia i nocy w jak najlepszym standardzie.


Firma transportowa Smart Truck pomoc drogowa Rzeszów 35-326, ul. Rejtana 35 tel. 788 419 220